Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który rozwiąże ten problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną prawdopodobnie żyć nieprawidłowa dieta i szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który ułatwia ich rys i organizację. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie przydają się także dla pań, jak też dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, działając na kolejny element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To rzeczywiście te punkty decydują o dobrym funkcjonowaniu materiału i biorą głębokie znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, i co wewnątrz tym chodzi, chociażby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso-Duo Oil 2