Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z częstych elementów wzmacniających, które znajdują się w samym serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji że oraz uczuć różnicę. To wielka formuła, która zbiera się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i połączonych z nimi pomoce. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wysyła do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód iż warto wykorzystać z atutów tego środka osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

Pro Engine

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo