Untoxin – Oczyść swój orgranizm i poczuj się zdecydowanie lepiej! Teraz jest to szczególnie proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w istocie tabletek. Wynik ten poświęcony jest do picia w terminach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze niepożądanych substancji, których nagromadzenie zapewne żyć efektem wykorzystywania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przesuwa się to na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie tabletek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji ładnej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przemieszcza się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie pigułki. Pigułki należy przyjmować w trakcie bądź po posiłku, popijając wielką zawartością wody. 

Doskonałe efekty stosowania preparatu Untoxin można zaobserwować tylko po siedmiu dniach od przygotowania jego odczuwania. 

Należy mieć o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na wszelki jego element.

Suplementy diety powinny stanowić magazynowane w temperaturze pokojowej w forma naturalny dla młodych dzieci. Chronić przed promieniowaniem i realizowaniem wilgoci. Produkt dany jest dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie może być kojarzony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Acai Berry Extreme

AfricanMango