Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie stanowiła w sumie zaspokojona? Kobiety chcą wiele czasu, by poczuć pełną zabawa z seksu i przeżyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, iż to nie kłopot, to tenże wiesz, że nie udało Ciż się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się co bardzo, ona może w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być sposobem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście jest sposób, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze własną partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawie.

Formuła Climax Control może zrobić, iż będziesz w stanie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten drugi czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał szansę kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

Derminaks

Femmaks