Różne sposoby na bycie trendy

Bardzo wiele pań ma spore kompleksy na tle własnej tuszy – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma żadnego sensu się oszukiwać – nierzadko realia są takie, że istotnie Polki mają nieco kilogramów za wiele. Na całe szczęście są naprawdę fajne rozwiązania, które to mogą spowodować, iż można prezentować się sporo szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez beznadziejnie dopasowane ubrania wyglądają na dużo cięższe niźli naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez cienia wątpliwości ubrania powinny być jednokolorowe – oczywiście nikt nie mówi, że odpadają najróżniejsze odcienie takiego samego koloru, nie należy przesadzać, w owej kwestii panuje akurat wolność. Do tego niech barwa naszego stroju podkreśli to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To beznadziejne połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, najróżniejszych żabotów i falban. Jeśli zaś są wąskie biodra i bardzo rozbudowana klatka piersiowa, należałoby założyć szeroką spódnicę, do tego top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. Bardzo często panie pragną ukryć brzuch, i to nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W tym celu warto założyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnimi czasy panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeżeli jakaś z pań pragnie je ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilo mniej.