Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Istnieje kilka prostych strategii, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie mocna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz kilka porad dla siebie.

Podajemy ci kilka nieskomplikowany rad, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego cialis bez recepty zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że spada transport krwi do penisa w trakcie seksu. Jeżeli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zlikwiduj nadwagę.