Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych pięć demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, levitra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć środkami tradycyjnymi, zazwyczaj lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są też domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią seks, lecz tych kilka chorób może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach leczenia ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz cialis tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują zakażenia, z reguły gnieżdżą się się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli konsumujesz za mało płynów, lub jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe również powiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.