Dziewięć trików na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była znacznie większa.

Przedstawiam kilka prostych rad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania udowodniły, że kontakt fizyczny aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Solarium też daje takie wyniki.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i troskliwy. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Codziennie spożywaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, levitra
że owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie intensyfikuje przepływ krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wytwarzanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli mężczyzna je za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Wskutek tego warto włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio